Nerūdijančio plieno lakštai

nuo 0,05mm iki 100mm storio ( yra galimybė pateikti storus lakštus (20mm ir storesnius) išpjautus vandens srove arba plazma pagal jūsų pateiktus brėžinius.

Išmatavimai

 • 1000x2000mm
 • 1250x2500mm
 • 1500x3000mm

Paviršius

 • matinio paviršiaus (žymėjimas 2B)
 • veidrodinio paviršiaus (žymėjimas BA)
 • šlifuoti lakštai (Grit 240; Grit 210 )
 • aukštos kokybės veidrodžio
 • dengti titano oksidu(aukso spalva, vario ir t.t.)
 • perforuoti lakštai(apvaliom, kvadratinėm ir kitokios formos skylutėm)

Plieno markės

 • AISI 304
 • AISI 321
 • AISI 316
 • AISI 430

Panaudojimas

Nerūdijančio plieno lakštai naudojami įvairiose pramonės ir buities srityse. Pramonėje jie naudojami dėl to , kad jie tinka kontaktui su maistu, atsparūs korozijai ir gali išlaikyti dideles temperatūras (iki 1200C°). Mokslininkai paskaičiavo jog vidutiniškai po 15 metų nerūdijančio plieno lakštai pagal kainą susivienodina su juodojo plieno kaina(nereikia išlaidų dažams ir dažytojams )

Ploni plieno lakštai 0,1-0,4mm naudojami į įvairioms membranoms. 0,4mm veidrodinio paviršiaus lakštas labai gerai tinka pirtyse apskardinti pirties sienas ir lubas nuo įkaitusių katilo ir vamzdžio dalių. Jis ne tik apsaugo sienas nuo gaisro pavojaus, tačiau ir sugražina į pirtelę daugiau šilumos.

0,5-0,6mm lakštai labai plačiai naudojami skardininmo darbams. Tai ir kaminų įdėklai, palangės, stogo danga, virtuviniai stalai. Norime Jums padėti apsispręsti kokį plieną naudoti kamino įdėklui.

Nuo ko saugo įdėklas:

 1. nuo ugnies kuri gali įkaitinti ar prasiskverbti pro blogai išmūrytą kaminą.
 2. nuo kondensato , kuris susidaro iš taip vadinamo šalto dūmo. Naujoviški ,ekonomiški katilai išmeta beveik šaltą dūmą. Šis dūmas keliaudamas kaminu susitnka atvėsusias kamino sieneles ir kaip ir papūtus burna į veidrodį , susidaro kondensatas, kuris dėl kure esančių sieros daleliu virsta sieros rugštimi. Ši laikui bėgant sugriaužia silikatines ar šamotines plytas bei siūles tarp jų. Turime reiškinį “Virsta kaminai”

Taigi jeigu Jūsų įdėklas reikalingas židiniui arba katilui kuriame paprastai susidaro gan karštas išmetamas dūmas, galime rekomenduoti naudoti AISI 304 plieno markė. Skarda iš tokios markės plieno apie 40% pigesnė negu kita skarda AISI 316 markės . Pastaroji rekomenduojama naudoti šaltą dūmą išmetantiems katilams ypač kūrenamiems skystu kuru (turinčius santykinai daug sieros) Ši markė dėl molibdeno priedo ypač atspari rūgštims ir korozijai.

Labai plačiai nerūdijanti skarda AISI 304 naudojama virtuvėse ir restoranuose maisto gaminimo stalų apkalimui. Galim rekomenduoti meistrus kurie už prieinamą kainą apkals Jūsų stalus ar pakeis netinkamą stalo apkalimą. Reikalui esant gali įrengti virtuvinius gartraukius iš nerūdijančio plieno.

Dėl savo gerųjų savybių nerūdijantis plienas plačiai naudojamas medicinos įstaigose. 0,8-1,0mm storio skarda naudojama sienų kampų aptaisymui.

1-100mm lakštai naudojami pramonės poreikiams. Dėka ilgametės patirties galime pateikti ypatingai storus lakštus išpjautus pagal Jūsų atsiųsta brėžinį. Tai gerokai sutaupo kliento pinigus, kadangi nereikia pirkti mažiausio standartinio lakšto kurio vėliau gal ir nepanaudosit.

Karščiui atsparūs lakštai. Tai lakštai papratai turintys padidintą chromo ir nikelio kiekį, kuris užtikrina metalo eksploataciją didelėse temperatūrose.

Rifiuoti lakštai, perforuoti , prakirta žiūrėti Dekoratyus plienas